Сепси допусна обрат за две минути, само Ради Димитров игра от българите

Отборът на Сепси допусна неприятна загуба с 1:2 в домакинството си на Волунтари от 4-ия кръг на плейофа за изпадане в румънската Лига 1. Цял мач за домакините записа българинът Радослав Димитров, докато другият ни сънародник Стефан Велев остана на резервната скамейка. Божидар Митрев пък отново не бе в групата на гостите.

Сепси поведе още в 1-ата минута на мача с гол на Николае Карнат. След това обаче домакините допуснаха обрат за две минути в средата на второто полувреме. Първо Клаудиу Белу изравни резултата в 68-ата минута, а след това Кристиан Капацина изкова успеха на гостите в 70-ата минута.

Това бе важна победа за Волунтари, който се отдалечи сериозно от опасната зона и вече е на 3-ото място във втората осмица с 18 точки. Сепси запазва 2-ото си място с 20 точки.