Крушчич: Потреперихме, ние си го направихме

Наставникът на ЦСКА-София Милош Крушчич остана доволен след победата на "червените" с 1:0 над последния Витоша (Бистрица).

"Имахме мача в своите ръце, диктувахме темпото през първото полувреме, но се случи, че пропуснахме дузпа. Станахме нервни, през второто полувреме показахме търпение, пропуснахме още възможности. Показахме характер. Най-важното е, че спечелихме трите точки. Пуснах всички атакуващи футболисти, за нас се получи хубаво.
Всичко зависеше от нас, сами се поставихме в ситуация да треперим. Можеше да ни бъде и по-лесно, но това е футболът. Вкарахме хубав гол, важното е, че спечелихме. Евандро влезе, имаше късмет да вкара хубав гол. Търсихме повече центрирания, защото имахме двама в нападение.
Али Соу има желание, но има психологически проблем, търси голове, усеща натиск, трябва да му помогнем. За дузпата е наше решение, вътре в съблекалнята. Всички мачове са важни, веднага започваме да се готвим за мача за Купата на България. Днес не сме мислили за Ботев, всички дадоха максимума от себе си. Феновете ни също имат заслуга, благодаря им", каза сръбският треньор.