Парма стигна до точка на "Артемио Франки" с късен гол (видео)

Отборът на Парма измъкна по изключително щастлив начин точката при гостуването си на Фиорентина на стадион "Артемио Франки" във Флоренция. Във втората минута на добавеното време Масимо Гоби засече едно центриране в наказателното поле и направи резултата 2:2, както и завърши мача. Преди това тимът на Фиорентина вече се виждаше като победител, след като успя да постигне обрат. Гостите откриха в края на първото полувреме, когато се разписа Валтер Гаргано. Гонсало Родригес изравни в 63-ата минута, а Хуан Мануел Варгас изведе виолетовите напред в в 78-ата минута. Той овладя с гърди една центрирана топка и с много акробатично изпълнение успя да стреля, топката рикошира в крак на бранител на Парма и влезе в мрежата. Радостта на Фиорентина обаче помръкна след гола на Гоби в заключителните секунди.