Доста по-зле от Шелви: играч на Нюпорт с кошмарен мач - два автогола и дузпа за съперника (видео)

Представянето на халфа на Суонзи Джонджо Шелви срещу бившия му тим Ливърпул бе засенчено от изявите на футболиста на Нюпорт Том Нейлър в мача на тима му срещу Моркамб във Втора лига (четвъртото ниво на английския клубен футбол). Припомняме, че Шелви имаше участие и в четирите гола в двубоя Суонзи - Ливърпул (2:2) от Висшата лига в понеделник вечерта. Той откри резултата в полза на тима си още във втората минута и имаше принос за второто попадение на "лебедите", но бе и с голяма вина за двата гола на мърсисайдци, които бяха реализирани след негови грешни пасове.

След мача с Ливърпул Шелви се извини на феновете на Суонзи за грешките си, но младият халф може да си отдъхне, ако прочете какво направи играещият под наем от Дарби Каунти в Нюпорт Том Нейлър в двубоя с Моркамб. С две думи, Нейлър направо закопа отбора си, който загуби с 2:3 у дома през изминалия уикенд. 22-годишният защитник си отбеляза два автогола (в 12-ата и 57-ата минута), след което предизвика и дузпата (в 71-ата минута), която позволи на съперника да отбележи победния гол.

Кошмарните изяви на Том Нейлър можете да намерите на 2:55, 10:02 и 12:27 мин. от началото на първото видео видео.