Помогна ли съдията на Барса? (видео)

Шампионът на Испания Барселона измъкна четвърта поредна победа в Примера след дискусионно 3:2 над Севиля снощи. Двете най-спорни положения в срещата бяха отсъдени от рефера Мунис Фернандес в полза на каталунците и във вреда на андалусците.

При резултат 1:0 за "синьо-червените" в 64-ата минута Хуан Торес Руис - Кала отбеляза с глава след корнер, но беше отсъден фаул в нападение. В 94-ата минута нова полемична ситуация обтегна нервите на терена. Лионел Меси откровено си помогна с ръце при борбата, след което асистира на Алексис Санчес за крайното 3:2.

Вижте видео от спорните положения и прецените сами точна ли е съдийската намеса.

Снимка: Getty Images/Guliver