Монако се подигра с Тотнъм (видео)

Отборът на Монако демонстрира страхотния си потенциал като постигна разгромна победа с 5:2 над Тотнъм в контролна среща играна на стадион "Луи II". Гостите играха без някои основни футболисти, но въпреки това подобна тежка загуба едва ли бе очаквана от тях.

Головата фиеста стартира още в 14-ата минута, когато Хамес Родригес копна една топка за Раджи, който от воле я заби във вратата на Юго Лорис. До края на полувремето не паднаха повече голове, но за сметка на това втората част паднаха общо шест в двете врати.

Само за две минути Монако доведе резултата до класическото 3:0. Първо в 47-ата минута Жоао Моутиньо центрира от фаул и Окампос с глава заби топката във вратата. В 49-ата минута пък Окампос центрира за Радамел Фалкао, който засече кълбото в мрежата. Седем минути по-късно Тотнъм върна едно попадение чрез Хари Кейн, но в 65-ата минута отново Фалкао възстанови преднината от три гола на "монегаските" след ново хубаво центриране на Окампос. В 70-ата минута пък Обади доведе нещата до 5:1, а крайното 5:2 оформи Андрос Таунзънд в 84-ата минута на двубоя.

Монако - Тотнъм 5:2
1:0 Раджи (14)
2:0 Окампос (47)
3:0 Фалкао (49)