Монако надигра Пескара в контрола

Монако постигна победа с 2:1 над Пескара в контролна среща между двата тима играна в сряда вечер. Френските богаташи обаче трябваше доста да се потрудят, за да стигнат до успеха, който дойде с голове през втората част на Марсел тисеран в 53-ата и 84-ата минута. Почетното попадение за домакините пък отбеляза Гастон Бругман в 90-ата минута.

Треньорът на Монако Клаудио Раниери заложи на два различни състава в двете полувремена на мача. В началото той пусна титулярите на тима, а през втората част играха резервите, но именно те изковаха победата в двубоя. Капитанската лента пък бе на ръката на Ерик Абидал.

Пескара - Монако 1:2
0:1 Тисеран (53)
0:2 Тисеран (84)
1:2 Бругман (90)