Локо (Москва) излезе сух от Волга (видео)

Отборът на Локомотив (Москва) победи с 2:1 като гост Волга и затвърди добрите впечатления, оставени с равенството срещу Анжи в първия кръг на Премиер лигата. Успехът на "железничарите" донесе защитникът Роман Шишкин с гол от фаул в 87-ата минута. Двубоят в Нижний Новгород ще се запомни с пожара, който предизвикаха феновете на московчани. След първия гол за техния тим от гостуващата агитка запалиха множество фойерверки и в резултат на това няколко седалки изгоряха. Огънят обаче беше потушен бързо и мачът продължи.

Локо поведе с попадение на резервата Майкон Маркес в 63-ата минута. Бразилецът се бе появил в игра секунди по-рано и с глава простреля Иля Абаев. Домакините отговориха с красив гол на новото попълнение Лутън Шелтън, но в края Шишкин донесе така ценните три точки на Локомотив.