СДВР с извънреден брифинг дали ще бъдат допуснати фенове на Левски за дербито с ЦСКА-София

Реал Сосиедад изпусна трите точки срещу Гранада

Реал Сосиедад допусна равенство в добавеното време на срещата с Гранада от 35-ия кръг на испанската Примера дивисион и изпусна ценни три точки в битката за място в Шампионската лига.
Домакините от Сан Себастиан водеха с 2:1 до 92-ата минута, когато Ресио изравни за гостите.
Иманол Агирече откри за Реал Сосиедад още в 9-ата минута. Само шест минути по-късно обаче Юсеф Ел-Араби изравни за застрашения от изпадане тим на Гранада. В самия край на първото полувреме отново Агирече изведе домакините напред. През втората част футболистите на Реал Сосиедад изпуснаха няколко добри възможности да увеличат аванса си и в крайна сметка късметът кацна на рамото на гостите, които си тръгнаха с точка от "Аноета".

Въпреки разочароващото реми Реал Сосиедад измести Валенсия от четвъртото място. Двата тима имат по 59 точки, но отборът от Сан Себастиан е с по-добра голова разлика. Гранада също може да е доволен, тъй като се отдалечи на 4 точки от зоната за изпадане и заема 16-о място.