Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Минимална победа остави Сашо Тонев и Лех в голямата игра

Александър Тонев беше титуляр за Лех (Познан) при победата на тима с 1:0 над Ягиелония в последен мач от 24-ия кръг на полското първенство. Българският национал остана на терена до 77-ата минута, когато беше сменен от Лукаш Теодорчик. Единственият гол за гостите бе дело на Герго Ловренчич и падна в самия край на първото полувреме. След почивката домакините се активизираха, но футболистите на Лех действаха стабилно в отбрана и показаха, че неслучайно са отборът с най-малко допуснати попадения от началото на сезона.

С днешния успех Лех се доближи на две точки от лидера в класирането Легия (Варшава). Висла (Краков) на Цветан Генков е на 9-о място, а Заглебие на Александър Тунчев и Павел Виданов е на осма позиция.

ЯГИЕЛОНИЯ - ЛЕХ (ПОЗНАН) 0:1
0:1 Ловренчич (44)