Виданов и Тунчев титуляри при равенство на Заглебие

Бившите футболисти на ЦСКА Павел Виданов и Александър Тунчев не можаха да се поздравят с победа при гостуването на техния Заглебие на Подбескидзие в 25-ия кръг на полската Екстракласа. Двамата бяха титуляри и се представиха на добро ниво, а мачът завърши 1:1, от което по-доволни със сигурност са останали домакините. Заглебие доминираше до почивката и поведе с гол на чешкия таран Михал Пападопулос, а Робер Дежман изравни в 63-ата минута за застрашения от изпадане Подбескидзие.

В класирането Заглебие е на 8-о място с 33 точки, но и с мач повече. Начело е Легия (Варшава) с 53 точки, следван от Лех (Познан) на Александър Тонев с 51. Утре Лех приема Висла (Краков) на Цветан Генков.

Подбескидзие - Заглебие 1:1
0:1 Пападопулос (24)
1:1 Демжан (63)