Суарес се извини за канибалската постъпка

Уругвайският нападател на Ливърпул Луис Суарес се извини за постъпката си в зрелищния мач срещу Челси (2:2).

В 73-ата минута Суарес ухапа ръката на бранителя на Челси Бранислав Иванович, но не беше санкциониран за това, а в добавеното време се превърна в герой за своя тим, като вкара изравнителното попадение.

"Извинявам се за постъпката си на Иванович и целия футболен свят. Съжалявам за случилото се", написа Суарес в своя Туитър.

Временният мениджър на Челси Рафаел Бенитес пък имаше претенции за продължителното добавено време. Голът на Суарес падна в 97-ата минута на мача.