Турнир на талантите U14: Зона Велико Търново - Зона София 0:2

Отборът на Петев с издънка срещу слабаци

Воденият от българския треньор Ивайло Петев тим на АЕЛ Лимасол завърши 1:1 като гост на кретащия в дъното на таблицата градски съперник Арис в 20-ия кръг на кипърското първенство, но запази лидерската си позиция в класирането с 47 т. Домакините откриха в 40-ата минута мрез Аристидоу. АЕЛ се вдигна на щурм през втора част и стигна до изравнителното попадение четвърт час преди края, като автор на гола стана Идабделай.  Хиксът може да струва скъпо на АЕЛ, тъй като утре може да загуби лидерската си позиция в първенството, ако вторият Аполон Лимасол постигне изразителна победа над Етникос. Активът на Аполон е 44 т.