Жребият отреди: Цветан Кръстев ще ръководи Вечното дерби

Тегленият преди минути жребий отреди главен съдия на Вечното дерби между Левски и ЦСКА да бъде Цветан Кръстев. Първи асистент на арбитъра ще бъде Диан Вълков, а втори Крум Стоилов. Никола Попов ще бъде четвърти съдия край тъчлинията. Кръстев ръководи последния мач между "сините" и "червените", завършил 0:0 на "Васил Левски" в турнира за Купата на България. Срещата днес се явява реванш, като при нулево равенство в редовното време ще се стигне до продължения.

В урната бяха поставени имената на тримата най-добри съдии в родния футбол: Георги Йорданов, който бе определен за №1 за 2013 г., Никола Попов и Цветан Кръстев.