Норич изненада Уест Бром и възкръсна след резила на "Анфийлд"

Отборът на Норич се съвзе след разгромното поражение с 1:5 от Ливърпул през седмицата и тресна с 2:0 Уест Бромич и то като гост на стадион "Дъ Хоутърнс". Гари Хуупър вкара петия си гол от началото на сезона, за да даде ранен аванс на "канарчетата" в 13-ата минута. Минута преди края на мача асистиралият за първото попадение в полза на гостите Лирой Фер завърши перфектна контраатака на гостите за второ попадение във вратата на Боаз Майхил, с което подпечата успеха на гостите.

Това е едва втората победа далеч от дома за Норич, която изкачи тима на Крис Хютън до 14-ата позиция в подреждането. Уест Бромич пък регистрира трета поредна загуба и общо пет двубоя без успех, което доближи тима на Стийв Кларк само на две точки от опасната зона в Премиър лийг.