Рангелов бележи за успех на Люцерн за купата

Димитър Рангелов бе в основата на успеха на своя Люцерн с 2:0 над Лозана за Купата на Швейцария. Българинът изигра много силен мач и отбеляза първия гол за своя тим в 61-ата минута. Той остана на терена до 82-ата минута, когато бе заменен и изпратен с овации от публиката.

Успехът на домакините на "Суиспро Арена" подпечата парагваецът Лескано в 71-ата минута. С тази победа Люцерн се класира на 1/2-финал в турнира.

Междувременно пък отборът на Базел с другия българин в Швейцария . Иан Иванов, не изигра своя мач от турнира срещу Льо Монт, тъй като мачът бе отложен.