Испанец избухна с хеттрик за Айнтрахт

Испанският нападател на Айнтрахт (Франкфурт) Хоселу заби хеттрик във вратата на Зандхаузен и класира тима си на 1/4-финал в турнира за Купата на Германия. На своя "Комерцбанк Арена" Айнтрахт се наложи с 4:2 срещу втородивизионния си съперник, но победата не дойде никак лесно.

Хоселу откри резултата в 19-ата минута, а в началото на второто полувреме се разписа от дузпа за 2:0. Автогол на Себастиан Роде и попадение на Симон Тютинг върнаха интригата, но домакините много бързо взеха нещата в свои ръце. В 72-ата минута чешкият национал Вацлав Кадлец отново изведе Айнтрахт напред, а точка на спора сложи отново Хоселу в последните секунди на двубоя.