Женско първенство по футбол: НСА - Пирин 2:0

Лацио с важна стъпка към следващата фаза (видео)

Италианският Лацио направи важна крачка към класиране в следващата фаза на турнира Лига Европа, след като записа ценна победа с 2:1 над кипърския Аполон Лимасол на своя "Олимпико". По този начин момчетата на Владимир Петкович се утвърдиха на второто място в група "J" с осем точки, изпреварвайки с четири днешния си съперник.

Серджо Флокари с два бързи гола даде аванс на "орлите". В 14-ата минута той се възползва от грешка в защитата на гостите и откри резултата, а в 36-ата с глава удвои аванса на тима си с прекрасно изпълнение с глава. Само две минути след второто попадение на Флокари гостите успяха да върнат един гол чрез Фотис Папулис, който също наказа грешка от страна на Лорик Кана и заби топката в мрежата на

През второто полувреме домакините се концентрираха върху това да задържат аванса си и не допускаха много положения пред собствената си врата, за да спечелят трите точки.

ЛАЦИО - АПОЛОН (ЛИМАСОЛ) 2:1
1:0 Флокари (14)
2:0 Флокари (37)
2:1 Папулис (39)