Ботев (Пд) отново вдигна Купата 7 години по-късно! "Канарчетата" триумфираха в атрактивен сблъсък с Лудогорец с 3:2

Малуда и компания превзеха Варшава (видео)

Турският клуб Трабзонспор продължава с отличното си представяне в Група "J" на Лига Европа. Флоран Малуда и компания победиха с 2:0 като гости Легия (Варшава) в мач от четвъртия кръг на груповата фаза на втория по сила клубен турнир на Стария континент. Турците поведоха в резултата след автогол на Доса Жуниор в 71-ата минута. В 79-ата Олкан Адин вкара втори гол за гостите. Той бе точен след асистенция на Малуда и Трабзон се поздрави с третата си победа в групата, като вече е с 10 точки на първото място. Легия пък записа четвърта загуба. Втори в подреждането в групата е италианският Лацио с 8 точки, а кипърският Аполон Лимасол е трети с 4.