Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

Бадема: Не може на гърба на ЦСКА да се правиш на съдия (видео)

Плеймейкърът на ЦСКА Емил Гъргоров бе разочарован от загубата с 1:2 от Черно море във Варна.

"Не успяхме да вкараме два гола и затова загубихме. Ако тези ситуации са в наш ущърб (б.а. положенията за дузпата на Черно море и отменения гол на ЦСКА), е срамна работа. Но ще се борим докрай. Те на "Армията" идват и свирят както си искат, представям си навън. ЦСКА е голям отбор, не може на гърба на ЦСКА да се правиш на съдия. Нямат респект от нас.

Днес се опитахме да победим. Бях близо до фаула, от който изравниха. Моето мнение е, че нямаше фаул. Десет фаула на Сашо Александров, който бута с ръце, а един картон не му показаха.

В следващия мач ще се опитаме да победим Лудогорец. Дано стане футбол, защото видяхте днес второто полувреме - едно джасане, едно ръгане", каза Бадема.

снимка: Илия Стоименов, Sportal.bg