Кошмарът "Олич" отново разтресе Вердер (видео)

Волфсбург записа лесен домакински успех с 3:0 срещу Вердер (Бремен) в късния съботен мач от програмата на десетия кръг в Бундеслигата. Максимилиан Арнолд (7), Ивица Олич (72) и Иван Перишич (89) записаха имената си на таблото. Победата изкачи "вълците" до пето място с равен брой точки с четвъртия Херта (Берлин). Гостите пък са чак на 12-о място.

И в тази среща бременци страдаха от Ивица Олич. Хърватинът подаде за първия гол и сам реализира втория, с което увеличи на 8 попаденията си срещу Вердер. Така в Бундеслигата няма друг отбор, на който нападателят да е вкарвал повече голове.

Обещаващо започва и младият Максимилиан Арнолд, който за четири срещи с екипа на Волфсбург вече има два гола. Запомнящ се дебют направи и Вили Евсеев. За само две минути на терена в края 21-годишният футболист успя да изведе Перишич за третото попадение.