Женско първенство по футбол: НСА - Пирин 2:0

Българинът в Борусия (Д) остава сред изпадащите

Българският футболист в Борусия (Дортмунд) Едисон Йорданов записа 77 минути като титуляр за резервите на клуба при 1:1 с втория в таблицата Пройсен (Мюнстер) в среща от 19-ия кръг на Трета лига. Равенството оставя "жълто-черните" сред изпадащите, на 2 точки от Майнц 05 II, който е първият тим над чертата.

Домакините поведоха с гол на Юлиан Дерстроф в 38-ата минута, но в 76-ата минута останаха с човек по-малко заради втория жълт картон на Халед Нари. Секунди по-късно Йорданов напусна, а Пройсен успя да изравни чрез Амаури Бишоф в 87-ата минута.