Едисон Йорданов е единствената радост в Дортмунд днес

С решителен гол на българина Едисон Йорданов вторият тим на Борусия (Дортмунд) срази Холщайн (Кийл) с 2:0 като гост в среща от първенството на германската Трета лига и се измъкна от зоната на изпадащите. Нашенецът реализира второто попадение в 70-ата минута, с което отчая домакините, които се опитваха да изравнят след гола на Огужан Кефкир в 37-ата минута.

За Едисон това е трети точен изстрел от началото на сезона. Младежкият национал на България ще получи нов шанс да се докаже пред Юрген Клоп, тъй като през януари ще проведе трета поредна подготовка с първия състав.