КПР се отлепи от дъното и прати там Лестър

Куинс Парк Рейнджърс победи с 3:2 Лестър у дома, благодарение на което тимът, воден от Хари Реднап, се отлепи от последното място във временното класиране и изпрати там днешния си съперник. Естебан Камбиасо изведе гостите напред още в четвъртата минута, слагайки край на сухата серия на "лисиците" от пет мача без гол. Уес Морган помогна на домакините да изравнят, след като си вкара автогол в 37-ата минута. Лирой Фер пък направи обрата пълен в самия край на първата част.

След почивката удар на  Джейми Варди срещна гредата, а Джефри Шлуп изравни в 67-ата минута. Шест минути по-късно обаче Чарли Остин донесе победата на КПР след точен удар с глава.

Куинс Парк се изкачи на 18-а позиция с актив от 11 точки. Лестър вече е на последно място с точка по-малко.