Фулъм с Бодуров допусна обрат срещу Брентфорд

Отборът на Фулъм с национала Николай Бодуров в състава си допусна пълен обрат от в гостуването си на Брентфорд от 18-ия кръг в Чемпиъншип в Англия. Гостите първи поведоха в резултата, но в крайна сметка паднаха с 1:2, а българинът записа цял мач за своя тим.

Уго Родайега даде преднина на лондончани в 57-ата минута на двубоя, но Харли Дийн в 81-ата и Жота Пелетейро в 90-ата минута обърнаха нещата в полза на Брентфорд.

Така Фулъм записа първа загуба от последните си шест мача насам и се намира на 17-ата позиция с 19 точки. Брентфорд пък за момента се изкачи до 4-ото място в класирането с актив от 31 точки.