Бодуров титуляр при важна победа на Фулъм

Българският защитник Николай Бодуров започна като титуляр за победата на Фулъм с 1:0 като гост на Лийдс Юнайтед в среща от 21-ия кръг на Чемпиъншип. Българският национал остана на терена през всичките 90 минути на двубоя. Уго Родайега вкара гола на победата за лондончани в 60-ата минута. Фулъм се намира на 14-о място в класирането с актив от 25 точки.

В среща от четвъртото ниво на английския футбол вратарят Димитър Евтимов беше титуляр за Мансфийлд Таун при равенството 1:1 у дома срещу Челтнъм Таун. Българският младежки национал игра през всичките 90 минути на мача. В двубоя от 21-ия кръг се разписаха Вейдън Оливър от състава на домакините и Зак Котвица, който беше точен малко преди края на срещата. Мансфийлд заема 19-ото място в Лига 1 с актив от 23 точки.

Снимка: fulhamfc.com