Тодор Неделев пак поигра в Трета лига

Българинът Тодор Неделев записа поредния си мач за втория отбор на Майнц 05 в германската Трета лига. Днес тимът спечели трудно с 1:0 у дома срещу Яан Регенсбург в двубой от 15-ия кръг и се изкачи до 15-о място. Родният национал започна като титуляр, но както винаги се случва досега, беше заменен през второто полувреме - в 68-ата минута. Победното попадение падна чак в предпоследната минута и беше дело на Дамиан Росбах.

От "05" възнамеряват да държат Неделев при резервите до края на есенния полусезон, след което да му дадат нов шанс да пробие в първия отбор.