Вече има недоволен от Ди Матео в Шалке 04

Един от големите таланти на германския футбол Макс Майер изрази недоволството си от факта, че почти не играе при новия треньор на Шалке 04 Роберто Ди Матео. 19-годишният любимец на феновете на "кралскосините" се бори за титулярно място и при Йенс Келер се радваше на по-голямо доверие. Вчера тимът от Рур загуби с 0:1 при гостуването си на Байер (Леверкузен), а Майер се появи на терена чак в 89-ата минута, при положение че домакините водеха още от началото на второто полувреме.

"Нямам идея защо не играя по-често. Засега Ди Матео не е говорил с мен, но може би ще се наложи аз да го попитам някой път", заяви младежкият национал на Бундестима.

От началото на сезона той не е взел участие само в един двубой в Бундеслигата, но в повечето от тях влиза като резерва.