Дерменджиев: Срещата с ЦСКА не е далеч, гледаме да бием всеки мач

Наставникът на Лудогорец Георги Дерменджиев обяви, че е доволен от представянето на своите футболисти, които биха с 2:0 като домакин Черно море в мач от 13-ия кръг на "А" група.

"Пропуснахме доста голове. Контролирахме играта през целия мач. Второто полувреме отбелязахме две попадения, можеше и още. 2:0 е достатъчен резултат - играхме с Базел и имахме за почивка само два дни.

Срещата с ЦСКА не е далеч, но играем мач за мач. Съобразяваме се и гледаме да бием във всеки мач. Доволен съм от Вандерсон и Мисиджан. Вкараха голове и показаха, че може да се разчита на тях, а и на всички останали футболисти", каза Дерменджиев.