Лига на нациите по мини футбол: Словакия - България (Финал) 1:0

Конкурентите на Неделев показаха защо играят вместо него (видео)

Майнц 05 продължава с отличното си представяне в Бундеслигата с домакинско 2:1 над Аугсбург в мач от 8-ия кръг. Победата изкачи отбора до трето място в класирането само на 2 точки зад втория Борусия (Мьонхенгладбах). Тодор Неделев отново не беше в групата на своите, като по-рано през деня записа 65 минути за втория тим в среща от Трета лига. За негово нещастие героите в двубоя на "Кофас Арена" бяха преките му конкуренти за място в отбора Йонас Хофман и Хайро Самперио, които реализираха головете, съответно в 20-ата и в 23-ата минути. Двамата бяха привлечени в самия край на трансферния прозорец и играят по крилата, като така "изядоха" мястото на българина. След срещата обаче се оказа, че Хофман е получил контузия и може да отсъства дълго време.

Аугсбург, който с Майнц беше една от сензациите на миналия сезон, успя единствено да върне едното попадение в 78-ата минута, когато точен беше Тобиас Вернер. Поражението днес е пето за баварците от началото на шампионата, като толкова много има още само Борусия (Дортмунд).