Гонзо не пощади футболистите след издънката в Дупница - треньорът с гневна атака (видео)

Наставникът на Левски Георги Иванов не пощади своите футболисти след равенството 1:1 срещу Марек в Дупница. След мача Гонзо нападна играчите като заяви, че са се помислили за големи футболисти. Атаката на Гонзо идва една седмица след като се скъса да хвали играчите си след победата над Лудогорец.

"Подценихме мача. Проспахме първото полувреме. То почти не се игра. През второто полувреме имахме ситуации, които и малките деца трябваше да вкарат. Все пак са играчи на Левски. В атака изпитвахме сериозни затруднения, тъй като част от футболистите бяха дошли на разходка в Дупница.

Марек удържа 1-1 с Левски в Дупница

Честно да си призная, разочарован съм от днешниая мач. И двете дузпи бяха чисти, и десет да има, трябва да ги свири. Първите 15 минути нашите състезатели само се разхождаха по терена, помислиха се за големи футболисти след победата над Лудогороц", заяви Гонзо.

снимки: Марин Маринов/Sportal.bg