Вили Вуцов беснее: Престъпление - съдията е за бой

Наставникът на Ботев (Пловдив) Велислав Вуцов бе бесен от отсъжданията на главния рефер Николай Йорданов, който свири мача за Суперкупата между канарчетата и Лудогорец, който завърши 3:1 в полза на орлите. Треньорът на пловдивчани обяви, че с показания червения картон в 45-та минута спрямо Александър Колев, съдията е извършил престъпление спрямо футбола. Все пак Вуцов намери сили да поздрави Лудогорец и му пожела успех срещу отбора на Стяуа.

"Днес бе направено престъпление спрямо футбола. Просто не ми се говори. Срамна работа. През първото полувреме има класически удар срещу вратаря без топка. Един страхотен футбол през през първата част. Един отработен гол за нас.

При всяко положение обаче нямаме синхрон. Трябва ни време, но поздравявам тези млади момчета. Съжалявам, че бяха ограбени по този начин. Искаха да играят футбол и в 90 % от времето бяха равностойни срещу един много добър отбор. Поздравявам отбора на Лудогорец.

С червения картон се уби футбола. Вижте колко хора бяха дошли да гледат празник. Веднъж защитих съдията, когато съсипа един мач Левски - ЦСКА, но той не заслужава защита, защото е за бой.

Успех на Лудогорец срещу Стяуа", завърши Вуцов.

снимка: Емона Цончева, Sportal.bg