Изгонен от Левски блести в Лига Европа (видео)

Бившият футболист на Левски Кристовао Рамос изигра много силен мач за Омония (Никозия) при победата с 3:0 над Металург (Скопие) в Лига Европа. Португалецът, който преди началото на сезона беше освободен от "сините", отбеляза два от головете. Той откри резултата още в 9-ата минута, а в началото на второто полувреме заби и третото попадение във вратата на гостите от Македония. Освен това, негова бе и асистенцията за гола на Поте за 2:0.

В друг от вече завършилите мачове Шахтьор (Караганди) разби с 4:2 Хайдук (Сплит). Преди броени дни хърватският тим претърпя поражение със същия резултат и от Риека в местното първенство.

Румънският Астра взе солиден аванс срещу Слован (Либерец) след успех с 3:0. Хеттрик за домакините направи Кехинде Фатай.