ФА повдигна обвинения за непристойно поведение на Жозе Моуриньо и Рамиреш

Футболната асоциация на Англия повдигна обвинения на мениджъра на Челси Жозе Моуриньо, на неговия помощник Руи Фария и на халфа на тима Рамиреш за непристойно поведение след мача със Съндърланд. В събота Челси загуби с 1:2 от "черните котки" на "Стамфорд Бридж".

Рамиреш ще трябва да дава обяснения за инцидента със Себастиан Ларсон в 42-а минута на мача, който не е отразен от официалните лица на двубоя. Фария е обвинен в използване на обидни думи към четвъртия съдия и за непристойно поведение. Жозе Моуриньо пък е разследван за непристойни изказвания към реферите след двубоя и подкопаване на авторитета на шефа на