Дупе дава - гол не дава (видео)

Вчерашните мачове от испанското първенство донесоха нови емоции, но на два от тях видяхме неща, на които по принцип не ставаме свидетели често. Говорим за това на какво са готови феновете, за да изразят подкрепата или ненавистта си към даден отбор.

Претендентът за титлата Атлетико Мадрид спечели с 2:0 гостуването си на Хетафе, но трябваше да чака до 85-ата минута, когато Диего Коща реализира успокоителното второ попадение. Около 20 минути преди това бразилският нападател пропусна дузпа. Положение като положение - на всекиго се случва. Любопитното при наказателния удар обаче беше свързано с действията на един запалянко на Хетафе. Той застана точно зад вратата и си свали гащите, за да се опита да разконцентрира Коща. Дали играчът на Атлетико го е видял и е пропуснал заради това, не знаем. Но е факт, че голото дупе привлече внимание и не остана незабелязано.

Същият стрийптийз видяхме и по-рано през деня, но на мача между Бетис и Севиля. Символичните гости спечелиха градското дерби с 2:0 и почти сигурно изхвърлиха съперника си във Втора дивизия. Недоволен привърженик на Бетис също реши да си свали гащите, за да покаже нагледно какво мисли за тима на Севиля.