Диктатора е на път да измъкне Фулъм

Отборът на Фулъм направи много важна крачка към спасението си в английския елит, след като победи с минималното 1:0 Норич на своя "Крейвън Котидж" и се доближи само на две точки от "канарчетата" в класирането на Висшата лига. Единственото попадение в мача отбеляза Уго Родайега в 40-ата минута, след като Стийв Сидуел отклони центриране на Люис Холтби от пряк свободен удар в краката му. Победата е изключително важна за лондончани, които трябва да се възползват от невероятно тежката програма на "канарчетата" до края на сезона и да ги изместят от 17-ата позиция в класирането.

До края на сезона Норич трябва да играе с Ливърпул, Манчестър Юнайтед, Челси и Арсенал, като техният нов мениджър Нийл Адамс, заместил уволнения преди дни Крис Хютън има много тежка задача да спаси отбора от това да се озове изненадващо в Чемпиъншип точно в края на сезона.

Гостите от Норич имаха три фантастични положения за гол преди Родайега да открие резултата на "Крейвън Котидж". Джонатан Хоусън и Рики ван Волфсвинкел се озоваха на отлични положения за гол в първите минути на двубоя, но Дейвид Стокдейл отрази техните удари. В края на първата част домакините откриха резултата чрез нападателя си Родайега.

След почивката домакините удържаха своята победа, която е втора поредна за тима след успеха при гостуването на Астън Вила миналата седмица.