Женско първенство по футбол: НСА - Пирин 2:0

Максуел: Разочаровани сме, но трябва да си вземем нужните поуки

Защитникът на Пари Сен Жермен Максуел не скри разочарованието си от отпадането на тима си на 1/4-финала в Шампионската лига. Парижани загубиха с 0:2 реванша срещу Челси и въпреки успеха с 3:1 в първия мач отпадат от турнира. Бразилецът обаче се надява отборът да си вземе нужните поуки от този мач.

"Много сме разочаровани. Знаехме, че ни предстои труден мач. И двата тима се раздадоха на терена, но ние се подхлъзнахме в края. Изиграхме добро първо полувреме. Защитавахме се добре и контраатакувахме. За съжаление допуснахме гол от статично положение, което е силната страна на Челси. През втората част те започнаха да играят с повече центрирания и да ни притискат. Голът им обаче бе много странен. Топката рикошира няколко пъти и накрая се озова във вратата. Смятам, че показахме някои много добри игри в турнира. Затова си тръгваме разочаровани, но дано си направим правилните изводи от това отпадане", заяви Максуел.