Лоран Блан: Липсата на опит си пролича

Лоран Блан: Липсата на опит си пролича

Треньорът на Пари Сен Жермен Лоран Блан подчерта, че липсата на опит е провалила тима му срещу Челси в 1/4-финала реванш на "Стамфорд Бридж". ПСЖ спечели първия мач с 3:1, но допусна 0:2 в края и отпадна от ШЛ.
"За Челси подобни мачове са нещо като навик (виж повече тук). Бяхме пренавити. Малко неща ни се получаваха тази вечер. Челси игра много добре след почивката. Трябваше да отбележим гол, но не успяхме. Челси вярваше до последно в успеха и заслужено се поздрави с него. Нивото на Лига 1 е по-ниско от Премиър лийг, но не бива да се крием зад това. В крайна сметка опитът на такова ниво се оказа решаващ", добави Блан, който не можеше да разчита в този мач на голмайстора си Златан Ибрахимович, който обаче все пак пътува до Лондон и изгледа мача зад скамейката с резервите на ПСЖ.

Следвай ни:

Добави коментар

Като регистриран потребител имате достъп до всички налични функционалности.Вход / Регистрация

Анонимен потребител

Чрез тази опция вашите коментари ще излизат публикувани като 'Анонимен', а част от фунцкионалносите може да не са достъпни.

Още от Футбол свят

Виж всички