Мота: Челси остава фаворит

Халфът на Пари Сен Жермен Тиаго Мота е на мнение, че отборът на Челси остава фаворит за класиране на полуфиналите на Шампионската лига въпреки загубата на лондончани във френската столица (1:3). Според него тимът от "Стамфорд Бридж" има предимство по отношения на натрупания опит в евротурнирите, а освен това Челси ще играе още по-силно на свой терен.

"Резултатът е добър, но нищо не е решено. Има още 90 минути. Челси остава фаворит, защото има огромен опит в евротурнирите и страхотни играчи. Те ще бъдат още по-добри на свой терен. През последните 30 минути на първото полувреме в Париж те играха много силно.

Имаше няколко ключови момента в мача - дузпата, която не бе дадена на Кавани, контузията на Златан... Ние обаче знаехме как да реагираме и да се възстановим", сподели Мота.