Женско първенство по футбол: Пълдин (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 0:4

Еди Рея: Лацио заслужаваше победата

Треньорът на Лацио Едоардо Рея е убеден, че тимът му е заслужавал да стигне до победата в дербито с Милан. Срещата на "Олимпико" завърши 1:1 след като "орлите" първии получиха гол, но наставникът не е щастлив от това равенство.

"Има леко разочарование, особено след като с представянето ни заслужавахме да постигнем нещо повече. Играехме като домакини и опитахме да спечелим, но не използвахме достатъчно добре възможностите си. Движехме се добре по двата фланга и доставихме доста центрирания. Клозе обаче не се чувстваше добре, а нямахме друг централен нападател, който да умее да се възползва от подобни центрирания. Вероятно и двата тима бяха мобилизирани след проблемите, които имаме напоследък. През второто полувреме заиграхме по-агресивно и вдигнахме темпото - нещо, което трябваше да направим още през първата част. Вярвам, че заслужавахме да стигнем до победата", заяви Рея.