Бешикташ е аут от битката за титлата след загуба от Рангелов и компания

Димитър Рангелов и неговият Коняспор поднесоха изненадата в 32-ия кръг на турското първенство, като удариха с 1:0 като гост Бешикташ. По този начин "черните орли" загубиха и теоретичните си шансове да станат шампиони. Те имат с 9 точки по-малко от лидера Галатасарай, а до края на сезона остават само още два кръга.

Рангелов игра до 64-ата минута, когато беше заменен от ветерана Хасан Кабзе. Победният гол за гостите бе дело на румънския национал Габриел Торже в 80-ата минута.

В класирането Коняспор е на 7-о място, но не може да се изкачи по-нагоре. Начело е Галатасарай със 73 точки, а вторият Фенербахче има 70.

БЕШИКТАШ - КОНЯСПОР 0:1
0:1 Торже (80)