И Партизан удари Бдин

Четвърта поредна загуба – 3:1 в Северозападната "В" група записа Бдин (Видин). Нанесе му я Партизан (Червен бряг) в 22-ия кръг на първенството. Резултатът показва, че от треньорските рокади в двата отбора успешната е тази за домакините. Селекцията на Велислав Иванов, заменил тръгналия си за втори път от клуба Григор Петков (бивш наставник на Локомотив Сф) надигра убедително видинската формация на Ангел Станков. Бе изминал четвърт час от началния съдийски сигнал на Стоян Денев, когато Петър Петров шутира неспасяемо от десетина метра във вратата на Христо Матев – 1:0. Радостта на домакините бе кратка, тъй като Васил Калоянов изравни след пробив и пас на Александър Кирилов.

Малко преди края на първата част защитник на Бдин върна топката към вратаря, но дебнещият Роберт Росинов достигна пръв до нея и я насочи в мрежата за 2:1. Всичко приключи в началните секунди след почивката когато Цветан Петров засече центриране от корнер за крайното 3:1. В оставащите минути до края домакините доминираха.