Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Нюкасъл прекъсна серията от осем поредни загуби, но пак не победи (видео)

Нюкасъл завърши наравно - 1:1, с Уест Бромич на "Сейнт Джеймсис Парк", като по този начин "свраките" сложиха край на негативната си серия от осем поредни загуби във Висшата лига. Точката има важно значение в борбата за оцеляване благодарение на загубата на Хъл Сити от Бърнли. В момента, два кръга преди края на шампионата, Нюкасъл е с две точки над зоната на изпадащите.

Виктор Аничебе изведе УБА напред в 32-ата минута, след като засече с глава центриране от свободен удар. Айосе Перес успя да изравни още преди почивката. През втората част изстрел на Крис Брънт срещна гредата за късмет на домакините.

В последните два кръга Нюкасъл гостува на Куинс Парк Рейнджърс, който още утре може да загуби всякакви шансове за спасение. В последния кръг "свраките" приемат Уест Хам.