Арнаутович спаси точка за Стоук на "Болейн Граунд" (видео)

Попадение на Марко Арнаутович в 90-ата минута донесе равенство 1:1 на Стоук Сити при гостуването на Уест Хам в Лондон. Домакините дълго време имаха аванс, след като Аарън Кресуел откри резултата в 7-ата минута с брилянтно изпълнение на пряк свободен удар. Арнаутович обаче донесе точката на "грънчарите", които упорито търсеха изравняването и в крайна сметка успяха да го постигнат.

Преди гола на Арнаутович за 1:1, австрийският национал имаше и още едно попадение, което бе отменено заради засада, а колегата му в атака Маме Бирам Диуф бе разтресъл гредата зад Адриан дел Кастийо. Домакините изглеждаха щастливи от единия гол аванс, който имаха от самото начало на сблъсъка на "Болейн Граунд" и в крайна сметка бяха наказани за това свое поведение.

Ремито запази статуквото в класирането на Висшата лига и Уест Хам остана на 10-ото място с 43 точки, а Стоук - 11-и със същия актив, но по-лоша голова разлика от тима на Големия Сам Алърдайс.