Лудогорец взе солидна преднина и обезсмисли реванша с Хебър - на живо от Разград след 4:0

Ростов напусна опасната зона (видео)

Отборът на Ростов постигна трета победа в последните си 4 мача и излезе от опасната зона в класирането на руското първенство. Футболистите на старши треньора Курбан Бердиев надвиха гостуващия Уфа с 2:0 и вече са 11-и. Техният съперник пък е на 13-а позиция.

Ростов беше по-добрият отбор през цялото време, но материализира превъзходството си чак в последния четвърт час. В 78-ата минута резервата Сердар Азмун, влезе в наказателното поле и простреля Андрей Ребров. В 88-ата минута отново Гелор се отличи с асистенция и друга резерва - Александър Бухаров, оформи крайния резултат.