Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Бъдещият гранд в Германия също падна жертва на "вълците" (видео)

Най-силният тим от началото на футболната пролет в Германия досега Волфсбург безпроблемно се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на Германия след 2:0 над РазенБалшпорт (Лайпциг) като гост. Домакините са един от най-богатите клубове в страната и са си поставили задача съвсем скоро да станат фактор в елита, но тази вечер бяха далеч от класата на "вълците", които не подцениха срещата и излязоха с титулярите си.

Даниел Калигиури даде аванс на Волфсбург след 20 минути игра, а в 57-ата минута централният защитник Тим Клозе направи 2:0 с глава.

Тимът от Лайпциг, който в момента е осми във Втора Бундеслига, имаше две възможности точно преди първото попадение. След това обаче играчите в бяло не успяха по никакъв начин да затруднят съперника си.

Жребият за четвъртфиналните двойки ще се тегли в неделя, а самите мачове са на 7 и 8 април.

РБ (Лайпциг) - ВОЛФСБУРГ 0:2
0:1 Даниел Калигиури (20)
0:2 Тим Клозе (57)