Крепостта "Ел Мадригал" отново не падна (видео)

Виляреал победи с 2:0 Атлетик (Билбао) у дома в среща от 19-ия кръг на Примера дивисион. Така серията на "жълтата подводница" без загуба на "Ел Мадригал" вече достигна до девет мача.

Домакините откриха в края на първото полувреме с гол на руския си нападател Денис Черишев. В 83-ата минута от дузпа Бруно Сориано пък оформи крайния резултат. Така Виляреал събра 35 точки и върви шести във временното класиране. Гостите пък са едва на 13-о място с 19 точки.

Любопитен момент в мача беше, че и бащата на Черишев - Дмитрий, се е разписвал във вратата на Атлетик. Това се случва на 1 март 1998 година при равенството 2:2 със Спортинг (Хихон).