51 точни паса и гол на Стърлинг (видео)

Ливърпул изигра един от най-добрите си мачове от доста време насам при победата с 3:1 над лидера в Чемпиъншип Борнемут в среща от 1/4-финалите на Купата на Лигата. Рахим Стърлинг блесна с два гола, като първият от които получи особен отзвук заради факта, че почти целият отбор на мърсисайдци бе въвлечен в атаката, довела до попадението в 20-ата минута. Възпитаниците на Брендън Роджърс разменят впечатляващите 51 точни паса в рамките на около 2,5 минути, преди в края на това на това нападение Хендесрън да центрира много прецизно към Стърлинг, който засича точно с глава.

Ето и цялата атака, в която бяха въвлечени всички играчи на Ливърпул без вратаря Брад Джоунс.

Снимка: "Дейли Мейл"