Национал на България и бразилец носят успех на Лудогорец в "Б" група

Лудогорец II записа победа над Оборище (Панагюрище) в мач от XII кръг на „Б“ група. Отборът, воден от треньорите Веселин Бранимиров и Росен Маринов, спечели с 2:0. Головете бяха дело на футболисти от първия отбор. Националът Михаил Александров откри резултата в 11-ата минута. 2:0 направи бразилецът Лукас Саша седем минути преди последния съдийки сигнал.

Лудогорец II имаше превъзходство през целия двубой. Освен двата гола на няколко пъти бяха пропуснати още чисти положения пред вратата на гостите. От своя страна футболистите от Панагюрище играха здраво, като също можеха да стигнат до гол във вратата на Владислав Стоянов.