Лудогорец U19 сломи Левски U19 насред "Герена" (видео)

Юношите на Лудогорец U19 победиха Левски U19 с 3:2 на "Герена". "Орлите" бяха по-добрият отбор и заслужено се поздравиха с успех.

През първата част Лудогорец поведе с попадение на Мартин Кирилов. След паузата "сините" изравниха след отличен пробив на Атанас Кабов. Крилото подаде топката на Венимир Попчев и последният се разписа в мрежата на отбора от Разград.

Второто полувреме бе белязано от доста пропуски на гостите, които в крайна сметка постигнаха своето. Кирилов заби втори гол, а в края на срещата всичко бе решено от попадение на Антон Карачоров.

Атанас Кабов върна един гол, но Левски нямаше сили за нещо повече от почетна загуба. В самия край на срещата гостите останаха с човек по-малко заради грубо влизане от страна на състезател на Лудогорец.

снимка: Емона Цончева, Sportal.bg